paź 04 2019

moje wakacjie

Komentarze: 0

W wakacje pojechałam do polski na trzy tygodnie. wyjechaliśmy z Anglii w czwartek po szkole, i byliśmy w aucie 17 godzin. po drodze przejechaliśmy kilka kraji ale zbyt dużo nie widziałam, ponieważ większość drogi jechaliśmy w nocy. gdy nad ranem dojechaliśmy do polski czekał nas jeszcze 4 godziny podruży rano zatrzymaliśmy się na śniadanie w mcdonaldzie. laughing

Po wielu godzinach dojechaliśmy wreście do łodzi, pojechaliśmy prosto do mojej cioci żeby rozpakować waliski. Następnego dnia wraz z mamą i ciocią pojechaliśmy na zakupy a potem do restauracji na obiad. Przez następne kilka dni byliśmy w domu rodzinnym ponieważ już długo nie spędziliśmy czasu razem jako rodzina z powodu tego że my mieszkamy w anglii a kuzyn w irlandi.

Wwakacje również byłam na cioci ślubie, spędziliśmy dużo czasu tancząc i rozmawiając o tym co robiliśmy przez ostatnie kilka miesięcy, wszyscy zaczeli wychodzić z sali po 3 nad ranem.

Po tygodniu spędzonym w Lodzi pojechaliśmy z ciocią i wójkiem na jeziora na 2 tygodnie. Tam spędziłam większość czasu z przyjaciółmi, słuchaliśmy muzyki, graliśmy w koszykówkę i piłke nożną.

po powrocie do angli zostały mi dwa i pół tygodna przerwy kt€re spędziłam z rodziną i przyaciółmi.

Arletta

Do tej pory nie pojawił się jeszcze żaden komentarz. Ale Ty możesz to zmienić ;)