Archiwum wrzesień 2020

wrz 26 2020 Wpis 2020-09-26, 10:46

Ostatnie wakacje spędziłam wraz z swoimi rodzicami i braćmi nad morzem w Scarborough. Zwiedzaliśmy tam glownie cale miejsce. Oczywiście nie obyło się bez kapania w cieplutkim morzu czy zbierania muszelek. Jeden z moich najmłodszych braci nawet znalazl kraba i zaniosl go naszym rodzica. Po pierwszym dniu pełnym przygod zdecydowaliśmy się pójść do kasyna w którym znaleźliśmy również malutki park rozrywki. Tam spędzaliśmy caly dzień zawsze gdy padało albo ogolnie pogoda nie dopisywała by wyjść nad morze.
W przed ostatnim dniu poszliśmy razem z rodzicami do jednego ze sklepów w którym znajdowały się wszelakie gry i figurki z nich. Kupilam tam Mistery Box z gry o nazwie Five Nights At Freddys. Gdy wróciliśmy do hotelu rozpakowałam paczkę i ku mojemu zadowoleniu znalazłam w niej swoja ulubiona postać z gry. W tym samym dniu wygrałam tez w kasynie pluszaka Batmana dla swojego cztero letniego brata i pluszaka Harley Quinn dla siebie.
Te wakacje były jedne z lepszych. Bardzo mi się one podobały zwłaszcza że pogoda była bardzo ładna co niestety rzadko się zdarza jak na moje wszystkie inne wakacje. W te wakacje również dowiedziałam się ze w następnym roku uda mi się polecieć do Polski i zwiedzić Kraków a nastepnie pojechać do Oświecenia i zwiedzić Auschwitz! Jako osoba kochajaca historie to było moje największe marzenie które będzie miało okazjie się spełnić. Gdybym miała podsumować te wakacje jednym słowem powiedziałabym ze były wspaniale.

~Amy Ledwon

wrz 26 2020 Wpis 2020-09-26, 10:32

Wakacje

Na wakacje pojechałem do Polski na 5 tygodni. Pojechałem 24 lipca - 31 sierpnia. Jechaliśmy z 18 godzin. Jak przyjechaliśmy noto odrazy poszedłem do mojego kolegi, Antka, dlatego ze nie widziałem go od prawie całego roku. Jak przyszedłem do jego domu to odrazy zagraliśmy w piłka, on strzelał a ja broniłem. Graliśmy tak sobie z 1-2 godziny. Potem oby dwoje byliśmy strasznie zmęczeni to zagraliśmy sobie na konsoli, i zjedliśmy. Mój tata przyleciał ze mną i vicki. A w poniedziałek poleciał spowrotem, noto sami zostaliśmy, ja i vicki. Co dziennie ja, vicki, babcia, dziadek, i ciocia graliśmy w grę Uno. Co dziennie w nocy tak od 21:00-24:00 graliśmy. I jedliśmy wafle.

Na koniec wakacji, jak rodzice już przyjechali, to moja rodzina i kuzyni pojechali na termy. Moja mała kuzynka, Lena ma chorobę lokomocyjną, i wymiotowała noto moja ciocia zawróciła spowrotem do domu. Noto zostaliśmy, my i moji inni kuzyni. Na termach była bardzo fajnie, nobo była ciepła woda i dużo zjeżdżalń.

wrz 26 2020 wakacje

moje wakacje byly okey pojechalam do polski i tez do mojej kolezanki ktora mieszka 8 godzin odemnie .Droga nie byla pszyjemna bo bylo bardzo ciasno,ale juz jak dojechaliszmy to byli fajnie ale te dni sie skonczyly po 5 dniach jak jeszcze raz muszialam wracac do domu ,u mojej kolezanki w skorzencinie mielismy dobry czas spedzajac go z rodzina i blizkimi .i to byly moje wakacje .

wrz 26 2020 moje wakacje

moje wakacje były bardzo udane, bo pojechałam do polski i dobrze się tam bawiłem. odwiedziłem moich przyjaciół i rodzinę, a także kuzynów, kilka dni siedzieliśmy do późna i graliśmy w UNO z babcią, wujem, bratem, ciocią i czasami z rodzicami.moi kuzyni mieli duży basen i zawsze błagaliśmy naszych rodziców, aby nas wpuścili, ale przez większość czasu było to nie, ponieważ było wietrznie i zimno, ale czasami mogliśmy wejść.

wrz 26 2020 Wymarzone wakacje

Moje wymarzone wakacje są w Hiszpani. Nie lubię gdy jest gorąco, ale dla pięknych widoków mogę się poświęcić. Chciałabym chodzić na spacery w święcących białością ulliczkach i jeść tamtejsze jedzenie. Zrobiłabym wszystko, żeby razem z moimi przyjaciółmi zachwycać się hiszpańskimi zabytkami i kolorowymi kwiatami które są wszędzie.

Wąskie uliczki starej dzielnicy miasta Marbella na wybrzeżu Costa del Sol  (Andaluzja, Hiszpania) | Marbella, Places, Structures6 miejsc z najlepszymi churros w Hiszpanii – Turystyka SpożywczaZdjęcia: Cordoba, Andaluzja, W cudne kwiaty zaplatane..., HISZPANIA
Oliwia Jankowska