Archiwum 25 września 2019

wrz 25 2019 Moje wakacje

Podczas ostatnich wakacji pojechałem z mamą i bratem do Przemyśla, miasta, które mieści się w województwie podkarpackim. Spotkałem się tam z moją ukochaną babcią oraz z kolegami, których znam jeszcze z czasów przedszkola. Koledzy bardzo się zmienili, zarówno z wyglądu jak i zachowania. To już nie przedszkolaki, lecz bardziej poważniejsi i doroślejsi chłopcy.

Często jeździłem z nimi na wycieczki rowerowe, podczas których udało mi się opanować nową umiejętność jaką jest jazda na jednym kole 😊, jak również grałem w koszykówkę, którą bardzo lubię i zamierzam w przyszłości kontynuować.

Oprócz umiejętności rowerowych i koszykarskich poprawiłem też umiejętności pływackie, a to za sprawą uczęszczania na lekcje pływania, które odbywały się na tamtejszym basenie.

Spędzałem też dużo czasu z mamą i bratem. Chodziliśmy na spacery, do kina i lodziarni, gdzie ulubionym moim smakiem lodów okazał się smak cytrynowy. Miałem też okazję być na koncercie, który odbył się na przemyskim rynku. Wzięły w nim udział takie gwiazdy jak: Kasia Cerekwicka i zespół Kombi. Pod koniec wakacji też było bardzo ciekawie, ponieważ pojechaliśmy do Energilandii, największego parku rozrywki w Europie. Spędziłem tam dwa cudowne, niezapomniane dni.

Niestety co piękne szybko się kończy i nadszedł czas powrotu do domu. Okres ostatnich wakacji bardzo mile wspominam i często w myślach do nich wracam.

Dawid