Najnowsze wpisy, strona 1

lip 03 2021 Wpis 2021-07-03, 14:04

Najbardziej podobało mi się w polskiej szkole to, że robiliśmy dużo zabawnych eksperymentów i sprawdzaliśmy, czy będą ćwiczyć, czy nie!
-Victoria

lip 03 2021 Wpis 2021-07-03, 13:38 jessie

Na zajęciach przez cały rok szkolny najbardziej mi podobało się lunch albo Historia.Dla mnie Historia była najlepsza, ponieważ nauczyłam się z niej najwięcej i nie była nudna. Na zajęciach niewiele pamiętam, ale to dlatego że ja nic naprawdę nie pamietam. Coś z Historii mogę pamietać.

jessie

lip 03 2021 Juz koniec roku!

A oto jesteśmy, koniec kolejnego roku szkolnego; to był rok pełen ciężkiej pracy i wytrwałości i tak jak wszyscy myśleliśmy, to wszystko się opłaciło. Jest wiele rzeczy, które z przyjemnością mogę powiedzieć, że mogę zabrać ze sobą od tego roku. Dowiedziałam się o Dywizjonie 303 i jak bez nich nie byłabym w stanie swobodnie żyć w Anglii, tak jak dziś. Mieliśmy kilka lekcji na temat duchów i teorii, dlaczego takie zjawiska paranormalne nam się przydarzają. Wszystko to i więcej nie byłoby możliwe, gdyby nie nasza nauczycielka, Pani Ewelina, która poświęciła więcej czasu i wysiłku na przygotowanie naszych lekcji, nauczanie nas ich, a następnie sprawdzenie tego wszystkiego, niż moglibyśmy sobie wyobrazić.Ten rok był epicki i nie mogę się doczekać, aby rozpocząć nowy! Mam nadzieje ze kazdy bedzie mial udane wakacje! Dozobaczenia we wrzesniu,
Patrycja!

lip 03 2021 rok szkolny 2021

moj rok szkolny w 2021, on byl wszędzie, ale nigdzie. Miałam normalny początek roku szkolnego do grudnia. Po grudniu, aż do późnego marca byłam w kwarantannie i moglam w końcu wrócić do szkoły normalnie tylko 2-3 miesięcy temu. Co również jest do bani jest to, że musiałam odwolac moje urodziny, przesz kwarantanne :( . mam nadzieję, że w ciągu najbliższych kilku lat będzie lepiej. W prosty sposób powiedział,nie było miło.

- emilka :)

lip 03 2021 zajecia w klasie

Zajecia w klasie a nawet w tej szkole przez ten rok byly bardzo fajne az:poznalem duzo fajnych ludzi ktorzy nie ktorzy maja takie same zainteresowania jak ja , duzo w tym roku sie nauczylem przede-wszystkim ortografii i gramatyki .Duzo sie tych przedmiotow nauczylem przez pania Eweline ktora bardzo mnie wspierala w tym roku nawet kiedy mi sie zadan nie chcialo robic.